::فهرست::

سمعک سوپر پاور

را بهتر بشناسیم سمعک سوپر پاور

سمعک سوپر پاور

سمعک سوپر پاور

سمعک های سوپر پاور ، سمعک های با قدرت و بهره بالایی هستند که در کم شنوایی های شدید تا عمیق کاربرد دارند . این سمعک ها عموما در سایز پشت گوشی طراحی می شوند و دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند .

از جمله ویژگی های مهم در سمعک های سوپرپاور ، می تواند به فیدبک گیری قوی این سمعک ها اشاره کرد که در برند هایی مثل بلتون و ریساند به چشم می خورد . سمعک های سوپر پاور ، عموما با قالب های خاصی که توسط متخصص شنوایی شناسی تجویز می گردند ، مورد استفاده قرار می گیرند .

در سال های اخیر ، سعی شده است تا تمامی ویژگی های سمعک های وایرلس و هوشمند در سمعک های سوپرپاور و برای مبتلایان کم شنوایی های شدید و عمیق که نیاز های شنیداری ویژه ای دارند ، لحاظ گردد ، این سمعک ها در کودکان با کم شنوایی های مادرزادی به میزان شدید تا عمیق بسیار کاربرد داشته و تجویز – تنظیم صحیح و به موقع آن ، ضرورت دارد .


سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

هوش مصنوعی اصطلاحی در دنیای ارتباطات و علوم رایانه ای است که به دنیای مهندسی پزشکی وتجهیزات پزشکی-توانبخشی نیز راه پیدا کرده است.

اگرچه معنای سمعک هوشمند با تعریف آکادمیک هوش مصنوعی تفاوت های بسیاری دارد. سمعک های به اصطلاح هوشمند به رده ای از سمعک های دیجیتال اطلاق می گردد که مدارهای پردازشی ویژه ای داشته و عموما قابلیت  شناسایی سیگنال گفتاری از سایر اصوات زمینه ای و به اصطلاح نویز را  براساس ویژگی های فیزیکی منحصر به فرد سیگنال گفتاری دارا باشند. ..

صفحه   2

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرام شهر سمعک

کانال تلگرامی شهر سمعک  حاوی مطالب آموزشی , پزشکی و روانشناسی  و پاسخگوی شما در زمینه تخصصی شنوایی و سمعک می باشد  ...  جهت مشاهده کانال روی دکمه زیر کلیک کنید ....

 

 


تاثیر میوه و سبزیجات بر شنوایی

تاثیر میوه و سبزیجات بر سلامت شنوایی و گوش

بحث بر روی تاثیر نوع تغذیه بر شنوایی زیاد است. استفاده از آنتی اکسیدان ها و به ويژه فولیک اسید که در اسفناج،لوبیا،كلم بروکلی،تخم مرغ،جگر و گردو موجود است،می تواند ریسک وقوع کم شنوایی را تا حدی کاهش دهد. ...


کانال تلگرام شهر سمعک

عضو کانال تلگرام شهر سمعک شوید و سوالهای خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید

کانال تلگرام شهر سمعک , ارائه خدمات آموزشی و مشاوره شنوایی سنجی به مراجعه کنندگان گرامی و انتخاب بهترین نوع سمعک با قیمت سمعک  ...

 

 کلید واژه

باتری سمعک انواع باتری سمعک تعویض باتری سمعک