::فهرست::

سمعک وایرلس

را بهتر بشناسیمسمعک وایرلس

شهر سمعک

سمعک وایرلس

تکنولوژی ویژه ای که در نسل های جدید سمعک مورد استفاده قرار گرفته است منجر به معرفی رده ای ویژه از سمعک ها به نام سمعک وایرلس یا سمعک بی سیم شده است.

از جمله مزایای سمعک های بی سیم می توان به امکان تنظیم سمعک ها بدون نیاز به کابل ویژه، رابط گردنی یا .... اشاره کرد. با استفاده از سمعک وایرلس، کافیست کاربر سمعک را روی گوش خود قرار دهد و شنوایی شناس وی به راحتی تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم از طریق نرم افزار ویژه هر سمعکی برای کاربر اعمال و در سمعک وی ذخیره می سازد.

مزیت دیگر کاربرد سمعک وایرلس که از جمله مهمترین پیشرفت ها به منظور بهبود درک گفتار و مکان یابی به ویژه در محیط های همهمه ای است، قابلیت ارتباط دوگوشی سمعک ها می باشد که کمک شایان ذکری به بهبود درک گفتار و راحتی شنوایی کاربر می کند.

با استفاده از سمعک  وایرلس، کاربر امکان استفاده از وسایل جانبی کمک شنیداری مانند رابط تلویزیون، رابط تلفن، مینی میکروفون، ریموت کنترل و ... را بدون نیاز به هیچ واسط یا رابط و کابلی، به راحتی مورد استفاده قرار داده و بهبود صوت دریافتی را به بهترین شکل، با حداکثر سرعت و بدون تداخل تجربه کنند.

در کلینیک های شهرسمعک بالاترین مدل های سمعک وایرلس در سایزهای مختلف و متناسب با وضعیت شنوایی کاربران در اختیار مراجعین قرار گرفته و فرد قبل از دریافت سمعک، می تواند مزایای سمعک وایرلس را تجربه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشد.

 


سمعک وایرلس

تکنولوژی وایرلس با کاربرد در تلفن های همراه، زندگی بشر را تحت تاثیر قرار داده است. در این تکنولوژی، اطلاعات از یک فرستنده بدون استفاده از هیچ سیمی، در فضا پخش شده و توسط گیرنده دریافت می شود و انتقال اطلاعات با کیفیت و سرعت بسیار بالا صورت می پذیرد. کلید واژه

انواع کم شنوایی کم شنوایی کاهش شنوایی بد شنوایی