تجویز سمعک

تجویز سمعک

 تنظیم دقیق و علمی و تجویز سمعک در منزل و یا کلینیک، توسط شنوایی شناسان، می‌تواند از بروز بسیاری از نارضایتی های شنوایی و آسیب های احتمالی به گوش و سیستم شنوایی، پیشگیری کند.

قطعا یک تجویز سمعک دقیق باید کلیه مراحل تاریخچه قالب گیری و ارزیابی های دقیق شنوایی و درک گفتار را در کنار معاینه گوش و مشاوره با مراجع، سپری کند تا شنوایی شناس با توجه به توانمندی های فرد مثل توانایی حرکات ظریف دستی و توانایی قراردهی سمعک و …. بتواند نیازهای شنوایی ویژه هر کاربر را با توجه به سن و میزان کم شنوایی و نوع کم شنوایی و شغل و محیط صوتی معمول و …. برآورده ساخته و دستیابی به بالاترین رضایت مندی را برای هر کاربر سمعک، با انجام تنظیمات دقیق دوره ای، مقدور سازد.

رزرو نوبت از کلینیک شهر سمعک

به طور معمول این مراحل در کلینیک های گوش و شنوایی انجام می‌پذیرد و طی ۲-۳ جلسه (بسته به شرایط هر فرد، تعداد جلسات مورد نیاز می‌تواند کمتر یا بیشتر باشد)، روند ارزیابی و مشاوره و قالب‌گیری و تجویز- تنظیم سمعک برای هر فرد، انجام می‌پذیرد.

بسیاری از تجهیزات لازمه در این روند، پرتابل بوده و امکان ارائه این خدمات در محل زندگی فرد به شرط وجود محیطی آرام و ساکت را فراهم می کند. با انجام ویزیت در منزل و ارائه خدمات تجویز  و تعمیر و تنظیم سمعک  در منزل، می توان روند خدمت رسانی به بسیاری از کاربران با مشکلات جسمی، حرکتی ، سالمندان و … را  تسهیل کرده و رفت و آمدهای افراد را کاهش داد.

تجویز سمعک در منزل

تجویز سمعک در کلینیک و منزل

کلیه خدمات مورد ارائه در کلینیک های شنوایی شناسی، با استفاده از ابزارهای پرتابل مخصوص در محیط منزل نیز ارائه شده و تمامی توضیحات و آموزش های مربوط به روند نگهداری و مراقبت از سمعک نیز بعد از انجام تجویز و تنظیم مناسب، در همان محیط منزل، از سوی متخصصان مجرب شنوایی شناس، در اختیار کاربران سمعک، گذاشته می شود.

جهت دریافت خدمات تجویز و تنظیم سمعک در منزل، با کارشناسان شهر سمعک در تماس باشید تا سریع ترین زمان ممکن برای شما هماهنگ گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.