سمعک آدیفون

سمعک آدیفون

کمپانی سمعک آدیفون همواره اعلام می کند که کیفیت زندگی را مهندسی می‌کند. آدیفون تنها تولید کننده سمعک است که ۱۰۰% در آلمان توسعه و تولید سمعک را می‌کند. از تحقیق و توسعه گرفته تا تولید در آلمان صورت می‌گیرد. آدیفون متعلق به گروه KIND، رهبر بازار آکوستیک سمعک در آلمان است. آدیفون تلاش دارد تا چالش های روزانه ای که شنوایی شناسان و بیمارانشان با آن روبرو هستند را مرتفع کند. آدیفون تلاش کرده است که پا به پای بزرگان صنعت شنوایی، در جهت رفع نیازهای شنوایی کاربران سمعک تلاش کند و سمعک های مختلفی را با سایزها و سطوح تکنولوژی متفاوت، در اختیار شنوایی شناسان و مراجعه کنندگانشان، قرار دهد.

آدیفون به سادگی سیستم های شنوایی را توسعه نمی دهد. محصولات آدیفون به مردم در سراسر جهان این امکان را می دهد که بهتر بشنوند و دوباره در زندگی مشارکت فعال داشته باشند. آدیفون قویاً معتقد است که بهترین سیستم شنوایی و سمعک، تنها به دلیل خدمات و دانش مناسب می تواند به بهترین نتایج دست یابد و در نهایت به راه حل شنوایی فردی برای هرکاربری تبدیل می‌شود. این اشتیاق برای بهبود زندگی است که audifon همچنان به توسعه آن ادامه می‌دهد. با طیف گسترده‌ای از دستگاه‌های شنوایی و لوازم جانبی، audifon  همیشه یک راه حل ایده آل برای نیازهای مشتریان خود داشته است. در طول سالیان اخیر، شاهد ارائه سمعک های آدیفون در ایران بوده‌ایم و متخصصان شهر سمعک نیز مدل و سایز متناسب با نیازهای شنوایی بیماران را در اختیار کاربران قرار داده‌اند تا محصولات این برند نیز توانایی‌های خود را در رفع نیازهای شنیداری کم شنوایان، نمایان سازد.

انواع سمعک ادیفون

خانواده سمعک‌های sueno و rega و lewi از جمله محصولات ادیفون هستند که در سالیان اخیر توانسته اند گزینه‌هایی مناسب برای مدیریت وزوز گوش و ویژگی های سمعک های هوشمند و وایرلس را در اختیار کاربران قرار دهد.

سمعک پشت گوشی ظریف lewi با کاربرد تکنولوژی وایرلس ۲.۴ گیگاهرتز تلاش کرده است به رقبای قدرتمند جهانی خود نزدیک‌تر شود. پهنای باند تا ۱۰ کیلوهرتز در سمعک‌های ادیفون، گزینه ای بسیار مفید برای بهبود کیفیت صوتی و بهبود درک موسیقایی و بهبود پوشاننده‌های وزوز و … است که به شرط وجود بهره کافی در این فرکانس ها، کمک بالایی به کاربران سمعک خواهد کرد.

ویژگی ها و تکنولوژی های سمعک آدیفون

  • خروجی فرکانسی بالا تا حد ۱۰.۰۰۰ هرتز
  • تعامل کامل دوگوشی سمعک ها
  • قابلیت زوم در میکروفون ها
  • برنامه ها و تعداد کانال های بالا
  • تکنولوژی های جهت داری میکروفون به صورت دوگوشی و وایرلس
  • برنامه مخصوص پوشش وزوز گوش
  • قابلیت اتصال مستقیم به وسایل جانبی کمک شنیداری
  • دارای قابلت ذخیره حافظه کاربرد در سمعک ها که مشابه عموم برندهای سمعک است
  • دارای ویژگی تراکم شدتی

قیمت سمعک ادیفون

قیمت سمعک ادیفون نیز مانند دیگر برندهای سمعک در دنیای وسایل کمک شنیداری، وابسته به پارامترهای بسیاری است. از جمله مواردی که در تعیین قیمت سمعک ادیفون موثر است، کشور سازنده و رده تکنولوژی سمعک انتخابی و قدرت آن در کنار سایز انتخابی آن است که البته تاثیری بسیار جزئی بر قیمت نهایی سمعک دارد.

سمعک ادیفون، گزینه‌های دارای تکنولوژی متوسط را در اختیار متخصصان شنوایی و بیماران نیازمند به استفاده از سمعک برای بهبود توانایی‌های شنوایی قرار داده است به همین دلیل از محدوده قیمتی نسبتاً اقتصادی برخوردار است و دارای نمایندگی قوی و پاسخگو در کشور است.

همواره وقتی به قیمت سمعک در هر برندی، نگاه می کنیم باید به این حقیقت نیز توجه داشته باشیم که هزینه سمعک در مقابل تکنولوژی و تخصص لازم برای تجویز و تنظیم آن و از همه مهمتر در مقابل بازیابی حس مهم شنیدن در تعاملات اجتماعی، معقول است. فراموش نکنید سمعکی را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش مناسبی را به شما ارائه دهد. همواره به خاطر داشته باشید که سال ها مطالعه و تحقیق و تحصیل دانشمندان و مهندسان و متخصصان شنوایی در پشت ساخت و تجویز و تنظیم مناسب یک سمعک وجود دارد و سمعک های آلمانی یکی از پیشگامان این خوزه بوده و هستند.

کلینیک های شهرسمعک، نمایندگی سمعک ادیفون جهت ارائه، تجویز و تنظیم را دارا می‌باشند.

برای انتخاب بهترین گزینه با مشاورین شنوایی و سمعک مجموعه شهرسمعک در ارتباط باشید و درخواست جلسه حضوری یا آنلاین داشته باشید تا موجودی و مزیت های هر مدل سمعک را متناسب با نیازهای شنیداری و اقتصادی شما پیشنهاد دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.