سمعک ادیو سرویس

سمعک ادیو سرویس

سمعک ادیو سرویس Audio Service از سال ۱۹۷۷،  برای ایجاد کسب و کارهای موفق شنوایی و ایجاد محصولات مناسب، با شنوایی شناسان و بیماران آن‌ها، همکاری می‌کند. این کمپانی از زیرمجموعه های موفق کمپانی زیمنس سابق و سیوانتوس فعلی است و در کنار برندهایی چون سیگنیا و رکستون، بسیار فعال و در دنیای سمعک ایران و جهان، مشهور است. در آلمان و در دنیای سمعک، ادیوسرویس به علت تخصص بالای خود از سال ۱۹۸۰ در ساخت سمعک های سفارشی و داخل گوشی، شناخته شده است. سمک ادیوسرویس تا به امروز، همچنان رهبر بلامنازع بازار در بخش سیستم های شنوایی سفارشی و شخصی سازی شده و به ویژه موارد داخل گوشی است و با نوآوری‌های منظم از این پیشتازی و رهبری در بازار دفاع می‌کند.

علاوه بر این، سمعک ادیوسرویس طیف کاملی از محصولات را با سیستم‌های سمعک پشت گوشی، سیستم‌های با تجویز باز در موارد پیرگوشی، سیستم‌های شنوایی RIC، قالب‌های سمعک‌های داخل گوشی و همچنین مجموعه‌ای جامع از لوازم جانبی و برنامه‌ها ارائه داده است. ادیوسرویس، راهکارهایی را برای متخصصان شنوایی شناسی ارائه داده است تا تجارب موفق خود را در سراسر دنیا در اختیار کم شنوایان قرار دهد. ادیوسرویس از سال ۱۹۸۰ تا سال ۲۰۲۲، هر ساله تکنولوژی جدیدتری را معرفی کرده است و از ارائه اولین سمعک داخل گوشی خود تا ارائه اولین سمعک داخل گوشی با قابلیت اتصال وایرلس به سیستم‌های صوتی، در کنار شنوایی شناسان و مبتلایان به کم شنوایی بوده است. در طول سالیان پیشین، شاهد ارائه سمعک‌های باکیفیت ادیوسرویس در ایران بوده‌ایم و متخصصان شهرسمعک نیز همواره بهترین مدل و سایز متناسب با نیازهای شنوایی بیماران را در اختیار کاربران قرار داده اند تا محصولات این برند در رفع نیازهای شنیداری کم شنوایان، با تجویز و تنظیم و گارانتی مناسب، مورد استفاده واقع شود.

انواع سمعک ادیوسرویس

سمعک Volta یکی از سمعک های رده پایه اما مورد علاقه کاربران بوده است که در سایزهای مختلف داخل گوشی و پشت گوشی در سال‌های قبل از سوی کمپانی ادیوسرویس ارائه شد.

سمعک های رده G را نیز می‌توان نسل جدید سمعک های ادیوسرویس خواند که پردازش های دیجیتالی و انواع دایرکشنالیتی و سیستم های فیدبک گیری و تکنولوژی وایرلس در آنها رشد کرده و در حال حاضر در نسل G6 به حد اعلای خود رسیده است.

بعد از سمعک های G3 و G4 که در سایزهای مختلف داخل گوشی و پشت گوشی و ظریف پشت گوشی یا رسیور داخل مجرا  و حتی نمونه های شارژی ارائه شدند، کمپانی ادیوسرویس اقدام به ارائه سمعک های تمام وایرلس G5 و G6 کرد که نه تنها در تمام سایزها و در تمام قدرت ها برای پاسخدهی به انواع کم شنوایی ها در اختیار متخصصان و بیماران قرار گرفت بلکه انواع قابل شارژ آن و توان ارتباط بی سیم این رده از سمعک ها با تلفن های همراه هوشمند و سایر تجهیزات شنوایی جانبی، توجه کاربران را به خود جلب کرده و رضایت آنها را به همراه داشت.

سمک ادیو سرویس

ویژگی‌ها و تکنولوژی های سمعک ادیو سرویس

  • استفاده از تکنولوژی وایرلس ۲.۴ گیگا هرتز
  • تکنولوژی های جهت داری میکروفون تک گوشی و دوگوشی جهت بهبود درک گفتار در شرایط پرچالش و نویزی
  • استفاده از الگوریتم های کاهش فیدبک قوی به منظور پیشگیری از احتمال سوت زدن سمعک ها در گوش
  • شبیه سازی حرکات کاربر و ورزش و …
  • دارای تکنولوژی کاهنده نویز برای کاهش اصوات آزاردهنده محیطی یا اصوات ناخواسته گفتاری
  • کیفیت بالا در ساخت سمعک های داخل گوشی مقاوم و ظریف
  • برنامه مخصوص پوشش وزوز گوش با اصوات موسیقایی و صداهای طبیعت و تکنولوژی فیلتر باریک گذر
  • هوشمندی در شناسایی موقعیت های صوتی مختلف مانند رستوران و خیابان و …

قیمت سمعک ادیوسرویس

مانند هر برند دیگری، قیمت سمعک ادیوسرویس نیز، وابسته به پارامترهای بسیاری است. از جمله مواردی که در تعیین قیمت سمعک ادیوسرویس آلمان موثر است، رده تکنولوژی سمعک انتخابی و قدرت آن است. سایز سمعک هم تاثیری جزئی بر قیمت سمعک ها خواهد داشت. از نظر قیمتی میتوان سمعک های ادیوسرویس را در مقایسه با دیگر برندها در سطح قابل قبول و اقتصادی خواند.

سمعک ادیوسرویس برای تمام سطوح توانایی مالی کاربران سمعک، گزینه هایی را در اختیار متخصصان شنوایی و بیماران نیازمند به استفاده از سمعک برای بهبود توانایی‌های شنوایی قرار داده است به همین دلیل از محدوده قیمتی نسبتا پایین تا رده های قیمتی بسیار بالا در این برند متصور است و بهتر است برای انتخاب بهترین گزینه که با نیازهای شنیداری شما نیز همخوانی داشته باشد، با مشاورین شنوایی و سمعک مجموعه شهرسمعک در ارتباط باشید و درخواست جلسه حضوری یا آنلاین داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.