سمعک ریساند

سمعک ریساند

ریساند، شرکت ارائه دهنده سمعک و لوازم جانبی شنوایی است که در بیش از ۱۰۰ کشور جهان نمایندگی دارد. دفتر مرکزی سمعک ریساند در  دانمارک، بخشی از GN Store Nord، در کنار سایر برندها مانند Jabra، Beltone و Interton است. ReSound در سال ۱۹۴۳ توسط دکتر رادنی پرکینز از دانشگاه استنفورد تاسیس شد.  ریساند یک ارائه دهنده فناوری صدا مخصوص شنوایی شناسان و کاربران سمعک است و هر ساله تکنولوژی های نوینی را به دنیای سمعک، معرفی کرده است. ریساند که عموما بازار بزرگی در میان کشورهای اروپایی دارد در کنار برند بلتون، از سردمداران کمپانی بزرگ GN در دنیای سمعک است که هرساله جوایز بسیاری را در حوزه طراحی و تکنولوژی و رضایت کاربران کسب می‌کند.

میکروفون سمعک ریساند برای استفاده از شکل طبیعی گوش برای بهبود شنوایی طراحی شده است. طراحی میکروفن به حفظ نشانه‌های محلی سازی طبیعی و جهت‌دار از طریق قرار دادن میکروفون در ناحیه صدفه لاله گوش کمک می‌کند. از آنجایی که سمعک های پشت گوشی و برخی از سمعک‌های سفارشی داخل گوشی سنتی، دارای قرارگیری میکروفون ناکارآمد هستند، در صورت عدم استفاده از جمع‌آوری صدا از لاله گوش ممکن است اعوجاج رخ دهد. استفاده از اثر لاله گوش به حفظ مکان یابی صوتی و نشانه های جهت صوت کمک می‌کند. سالهاست که انواع سمعک‌های ریساند، متناسب با نیازهای شنوایی مراجع، در کلینیک شهرسمعک توسط متخصصان خبره، مورد تجویز و تنظیم قرار می‌گیرد.

انواع سمعک ریساند

گرچه سمعک های پایه ریساند مانند Vea و Enya، طرفداران بسیاری در بین متخصصان و کاربران سمعک داشته و دارد  ولی در سال‌های اخیر، کمپانی ریساند با ارائه خانواده سمعک های Linx و ONE گام‌های بسیار بزرگ در راستای بهبود درک گفتار در حضور نویز برداشته و کاربران و متخصصان شنوایی شناسی را با امکانات تنظیم وایرلس و تنظیم از راه دور سمعک های پشت گوشی یا BTE و RIC آشنا ساخته است.

سمعک های خانواده Linx و ONE در سایزها و قدرت های مختلف و با دارا بودن مدل های قابل شارژ و سطوح قیمتی و تکنولوژی متفاوت ارائه شده‌اند و همچنان بالاترین تمرکز را بر سمعک های ظریف پشت گوشی یا RIC دارند که بیش از ۸۰ درصد تجویزهای سمعک در دنیا، در سایز RIC می‌باشد.

ویژگی های سمعک ریساند

ویژگی ها و تکنولوژی های سمعک ریساند

  • ریساند از فناوری جهت دهی دو گوشی برای توسعه محصولاتی استفاده می کند که به کاربران امکان می دهد تقویت صداهای خارجی را مدیریت کنند.
  • ReSound سمعک‌هایی را با قابلیت تنظیم دقیق از راه دور را در ۲۰۱۷ راه‌اندازی کرد.
  • پخش مستقیم صدا از گوشی های هوشمند تحت اندروید با استفاده از بلوتوث-کم انرژی در سال ۲۰۱۹ نیز از نوآوری های ریساند بود.
  • برنامه مخصوص پوشش وزوز گوش با اصوات موسیقایی و صداهای طبیعت
  • اولین گروه سمعک های تمام وایرلس ۲.۴ گیگاهرتز
  • استفاده از پوشش نانو در بدنه سمعک های پشت گوشی و پوسته سمعک های داخل گوشی
  • تکنولوژی فیدبک گیری بسیار قوی
  • ارائه سمعک های سوپرپاور برای کودکان و بزرگسالان

قیمت سمعک ریساند

مانند هر برند دیگری، قیمت سمعک های دانمارکی ریساند نیز، وابسته به پارامترهای بسیاری است. از جمله مواردی که در تعیین قیمت سمعک ریساند از مجموعه GN موثر است، رده تکنولوژی سمعک انتخابی و قدرت  و قابلیت شارژ آن است. سایز سمعک هم تاثیری جزئی بر قیمت سمعک ها خواهد داشت. از نظر قیمتی میتوان سمعک های کمپانی ریساند را در مقایسه با دیگر برندها در سطح قابل قبول و اقتصادی خواند.

سمعک ریساند برای تمام سطوح توانایی مالی کاربران سمعک، گزینه هایی را در اختیار متخصصان شنوایی و بیماران نیازمند به استفاده از سمعک برای بهبود توانایی های شنوایی قرار داده است به همین دلیل از محدوده قیمتی نسبتا پایین تا رده های قیمتی بسیار بالا در این برند متصور است و حتی در سمعک های پایه و ارزان قیمت این کمپانی نیز می توان تکنولوژی های وایرلس و پوشش نانو و امکان استفاده از برنامه پوشاننده وزوز گوش را مشاهده کرد. بهتر است برای انتخاب بهترین گزینه که با نیازهای شنیداری و شغلی شما نیز همخوانی داشته باشد و متناسب با سن و آناتومی گوش شما باشد، با مشاورین شنوایی و سمعک مجموعه شهرسمعک در ارتباط باشید و درخواست جلسه حضوری یا آنلاین داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.