سمعک سونیک

سمعک سونیک

سمعک سونیک که یکی از زیرمجموعه های هلدینگ ویلیام دمانت در حوزه وسایل کمک شنوایی است توسط سه مهندس، راه اندازی شد. بنیانگذاران سمعک سونیک، سه مهندس باهوش بودند که علاقه وافری به نحوه تولید صدا و چگونگی پردازش آن توسط مغز انسان داشتند. آنها با استفاده از فناوری دیجیتال و آخرین تکنیک های ساخت ریزتراشه، اولین محصول سونیک را در سال ۱۹۹۸ ساختند، سمعک کاملا دیجیتالی که داخل گوش انسان قرار می گرفت. در طول سال ها، سمعک سونیک به طور مداوم هر نسل از دستگاه های  کمک شنوایی خود را بهبود بخشیده و اصلاح کرده است و همواره کوشیده است تا بهترین گزینه ها را در اختیار شنوایی شناسان و بیماران مبتلا به کاهش شنوایی در هر سنی قرار دهد.

سونیک الگوریتم‌هایی ایجاد کرد که گفتار را از نویز جدا می‌کند و آن را به صورت صدای ‌زمینه ای غیرآزاررسان در می‌آورد. سونیک یاد گرفت که چگونه نویز پس زمینه را در محیط های متنوع کاهش دهد. سمعک سونیک در طول مسیر، جوایزی برای طراحی زیبا و مهندسی دقیق خود دریافت کرده است. سمعک های امروزی سونیک در طیف وسیعی از سبک ها عرضه می شوند که می توانند نیازهای هر بیمار را برآورده کنند. در طول سالیان اخیر، شاهد ارائه سمعک سونیک در ایران بوده ایم و متخصصان شهرسمعک نیز مدل و سایز متناسب با نیازهای شنوایی بیماران را در طول این سال ها در اختیار کاربران قرار داده است.

انواع سمعک سونیک

سمعک journey به عنوان سمعک سوپرپاور پیشرفته کمپانی سمعک سونیک، گزینه ای مناسب برای کم شنوایی های شدید تا عمیق است. سمعک cheer نیز که در قدرت های مختلف و در تمامی سایزهای سمعک داخل گوشی و پشت گوشی و سمعک ظریف پشت گوشی ارائه شده است، از جمله سمعک های سونیک محبوب شنوایی شناسان و کاربران در سالهای اخیر شده است که در سطوح تکنولوژی۲۰ و ۴۰ و ۶۰ ارائه شده است.

سمعک های Enchant و Radiant  که در سطوح تکنولوژی پایه تا بسیار پیشرفته ارائه شده اند دارای ویژگی هایی چون محدوده فرکانسی وسیع و کاهنده های نویز قوی و بهبود دهنده های درک گفتار در نویز در سایزهای مختلف هستند و سمعک Radiant به عنوان محصول ۲۰۲۲ دارای ویژگی های سمعک های هوشمند و وایرلس هستند و دارای قابلیت شارژپذیری است.

ویژگی ها و تکنولوژی های سمعک سونیک

 تمام محصولات و لوازم جانبی سونیک، حائز ویژگی های زیر است:

  • صدای طبیعی
  • درک گفتار در نویز
  • ارائه سطوح تکنولوژی ۲۰ و ۴۰ و ۶۰ و ۸۰ و ۱۰۰ که به ترتیب نشان دهنده رده های تکنولوژی پایه تا بسیار پیشرفته است.
  • تکنولوژی تراکم فرکانسی
  • تکنولوژی های جهت داری میکروفون
  • استفاده از الگوریتم های کاهش فیدبک
  • برنامه مخصوص پوشش وزوز گوش
  • قابلیت اتصال مستقیم به تلفن های همراه هوشمند
  • ارائه سمعک های سوپرپاور برای کمک به کودکان و بزرگسالان با کاهش شنوایی شدید تا عمیق

قیمت سمعک سونیک

قیمت سمعک سونیک نیز مانند دیگر برندهای سمعک در دنیای وسایل کمک شنیداری، وابسته به پارامترهای بسیاری است. از جمله مواردی که در تعیین قیمت سمعک سونیک موثر است، رده تکنولوژی سمعک انتخابی و قدرت آن در کنار سایز انتخابی آن است که البته تاثیری بسیار جزئی بر قیمت نهایی سمعک دارد.

سمعک سونیک برای تمام سطوح توانایی مالی کاربران سمعک، گزینه هایی را در اختیار متخصصان شنوایی و بیماران نیازمند به استفاده از سمعک برای بهبود توانایی های شنوایی قرار داده است به همین دلیل از محدوده قیمتی متوسط تا بالا در این برند وجود دارد.

کلینیک های شهرسمعک، نمایندگی سمعک سونیک جهت ارائه، تجویز و تنظیم را دارا می‌باشند.

همواره وقتی به قیمت سمعک در هر برندی، نگاه می کنیم باید به این حقیقت نیز توجه داشته باشیم که هزینه سمعک در مقابل تکنولوژی و تخصص لازم برای تجویز و تنظیم آن و از همه مهمتر در مقابل بازیابی حس مهم شنیدن در تعاملات اجتماعی، معقول است. تکنولوژی سمعک های آلمانی، همواره از برترین ها در دنیای سمعک بوده است. یک عامل مهم دیگر در تعیین قیمت سمعک، مربوط به خدمات پس از فروش و قطعات نیازمند به سرویس دوره ای سمعک است. فراموش نکنید سمعکی را انتخاب کنید که خدمات پس از فروش مناسبی را به شما ارائه دهد.

برای انتخاب بهترین گزینه با مشاورین شنوایی و سمعک مجموعه شهرسمعک در ارتباط باشید و درخواست جلسه حضوری یا آنلاین داشته باشید تا مزایا و معایب هر مدل سمعک را متناسب با نیازهای شما پیشنهاد دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.