سمعک هانساتون

سمعک هانساتون

سمعک هانساتون از سال ۱۹۵۷، شرکت HANSATON تلاش میکرد تا زندگی باکیفیت تری را برای افرادی که دچار افت شنوایی هستند فراهم نماید. کیفیت استثنایی، فناوری پیشگام و طراحی ممتاز، تجربه بهینه ای از شنوایی را برای کاربران به ارمغان آورده است. هانساتون راه کارهای شنوایی انحصاری را به مشتریان ارائه می کند که به گونه ای طراحی شده اند که لذت شنوایی را به افراد بازگردانند.  Fischer شرکت را در سال ۱۹۵۷ تأسیس کرد و سمعک های پیشرفته یک تولید کننده امریکایی را به بازار آلمان معرفی نمود.  سمعک هانساتون، هر روز تلاش می کند تا به افراد کم شنوا کمک کند و سمعک هایی را ارائه نماید که به آنها کمک کند تا هر روز به بهترین شکل ممکن صداها را بشنوند. برای HANSATON، “شنوایی و احساسات”به طور جدایی ناپذیری با هم مرتبط هستند. از اولین ایده برای سمعک جدید گرفته تا مفاهیم طراحی زیبایی شناختی برای سمعک و نهایتاً  افرادی که سمعک جدید را استفاده می‌کنند. از دهه ۱۹۵۰، شرکت HANSATON همواره در میان موفق ترین برندها در این صنعت در دنیا بوده است و این سمعک آلمانی، محبوب در میان بسیاری از کاربران شده است.

هانساتون به منظور تقویت برند خود و حمایت از هدف رشد خود، شراکت استراتژیک با Sonova را آغاز کرد. درسال ۲۰۱۹، شرکت HANSATON به طور کامل با Sonova متحد شد تا از نوآوری های پیشگام آن بهره ببرد. در طول سالیان اخیر، شاهد ارائه سمعک های هانساتون در ایران بوده ایم و متخصصان شهرسمعک نیز مدل و سایز متناسب با نیازهای شنوایی بیماران را در طول این سال ها در اختیار کاربران قرار داده اند.

انواع سمعک هانساتون

سمعک flow یکی از پرطرفدارترین سمعک های گروه هانیاتون در سال های اخیر بوده است. سمعک سوپرپاور beat نیز به عنوان سمعکی برای کم شنوایی های شدید تا عمیق، دارای قابلیت های اتصال وایرلس به وسایل سمعی بصری بوده و شنوایی شخصی سازی شده را در اختیار کاربران قرار داده است. این سمعک در سایز پشت گوشی به دنیای سمعک ارائه شده است.

سمعک های excited و stratos دو مدل جدید از سمعک های هانساتون هستند که در سایزهای مختلف سمعک پشت گوشی و سمعک داخل گوشی و سمعک ظریف RIC ارائه شده اند و بالاترین ویژگی های جهت داری و فیدبک گیری و بهبود درک گفتار در نویز و ارتباطات وایرلس را به کاربران خود هدیه می دهد.

سمعک هانساتون

ویژگی ها و تکنولوژی های سمعک هانساتون

  • تکنولوژی تراکم فرکانسی جهت افزایش قابلیت شنیداری فرکانس های بالا در کم شنوایی های شدید و عمیق در این محدوده فرکانسی
  • تکنولوژی های جهت داری میکروفون
  • استفاده از الگوریتم های کاهش فیدبک با کاهش بهره
  • برنامه مخصوص پوشش وزوز گوش
  • قابلیت اتصال مستقیم به تلفن های همراه هوشمند
  • قابلیت اتصال به اکسسوری های کمک شنیداری
  • ارائه سمعک های سوپرپاور برای کمک به کم شنوایان با کاهش شنوایی شدید تا عمیق

قیمت سمعک هانساتون

قیمت سمعک هانساتون نیز مانند دیگر برندهای سمعک در دنیای وسایل کمک شنیداری، وابسته به پارامترهای بسیاری است. از جمله مواردی که در تعیین قیمت سمعک آلمانی هانساتون موثر است، رده تکنولوژی سمعک انتخابی و قدرت آن در کنار سایز انتخابی آن است که البته تاثیری بسیار جزئی بر قیمت نهایی سمعک دارد.

کلینیک های شهرسمعک، نمایندگی سمعک هانساتون جهت ارائه، تجویز و تنظیم را دارا می‌باشند.

سمعک هانساتون برای تمام سطوح توانایی مالی کاربران سمعک، گزینه هایی را در اختیار متخصصان شنوایی و بیماران نیازمند به استفاده از سمعک برای بهبود توانایی های شنوایی قرار داده است به همین دلیل از محدوده قیمتی متوسط تا بالا در این برند وجود دارد.

همواره وقتی به قیمت سمعک در هر برندی، نگاه می کنیم باید به این حقیقت نیز توجه داشته باشیم که هزینه سمعک در مقابل تکنولوژی و تخصص لازم برای تجویز و تنظیم آن و از همه مهمتر در مقابل بازیابی حس مهم شنیدن در تعاملات اجتماعی، معقول است. تکنولوژی سمعک های آلمانی، همواره از برترین ها در دنیای سمعک بوده است.

برای انتخاب بهترین گزینه با مشاورین شنوایی و سمعک مجموعه شهرسمعک در ارتباط باشید و درخواست جلسه حضوری یا آنلاین داشته باشید تا مزایا و معایب هر مدل سمعک را متناسب با نیازهای شما پیشنهاد دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.